Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„W starym kinie” – koncert Teatru Piosenki

Utwory znane m.in. z międzywojennych polskich filmów usłyszeć będzie można podczas koncertu, który odbędzie się 26 kwietnia o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Browarna przy ul. Browarnej 7 w Tomaszowie Mazowieckim. Wystąpią artyści Teatru Piosenki pod kierunkiem Katarzyny Goljat.W programie wydarzenia pt. „W starym kinie” znajdą się piosenki śpiewane m.in. przez gwiazdy międzywojennego kina: Hankę Ordonównę, Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego czy Mieczysława Fogga. Za sprawą takich utworów jak np. „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Nie kochać w taką noc to grzech”, „Ta ostatnia niedziela” będzie można poczuć klimat tamtych lat.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz online przez serwis Biletyna.pl https://biletyna.pl/koncert/Teatr-Piosenki-W-starym-kinie/Tomaszow-Mazowiecki.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij