Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Taniec i siła - kolejne spotkanie dla seniorów

„Taniec i siła” - pod takim tytułem 13 lutego (poniedziałek) odbędzie się kolejne spotkanie dla seniorów. W ramach cyklu „Wehikuł czasu – aktywny senior” organizuje go Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Początek o godz. 17.


Po warsztatach z autoprezentacji, które zapoczątkowały cały cykl, uczestnicy spotkania poznają tym razem siłę i zalety tańca, który jest ważnym elementem dla zachowania i poprawienia sprawności fizycznej. Zajęcia poprowadzi Michał Gawlik, instruktor specjalizujący się w tańcach latino.

– Prosimy o zabranie odpowiedniego obuwia oraz wygodnego stroju sportowego. A także dobrego humoru, by dobrze się bawić – mówi Katarzyna Wojtaszczyk, instruktorka i koordynatorka projektu "Wehikuł czasu".

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 lub pod numerem tel. 44 712-23-69 (do wyczerpania limitu).


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij