Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Patryk Gruchała najlepszym młodzikiem w kraju

Po podsumowaniu cyklu składającego się z siedmiu turniejów Młodzieżowego Grand Prix w kręglarstwie klasycznym, Patryk Gruchała zdobył najwięcej punktów, a tym samym został najlepszym młodzikiem w Polsce. W ostatnim turnieju w Lesznie Patryk zajął trzecie miejsce i tym samym przypieczętował zwycięstwo w cyklu młodzieżowego Grand Prix Polski.

Najlepsza młodziczka Pilicy Karolina Jabłońska w tym samym cyklu zajęła czwarte miejsce, a nasza najlepsza juniorka młodsza Alicja Romanowska zajęła piąte miejsce.

W turnieju w Lesznie na czwartym miejscu uplasowała się młodziczka Karina Borkowska, a na szóstym Karolina Jabłońska. Wśród młodzików Patryk Gruchała zajął trzecie miejsce, Jan Bujalski 12, wśród juniorek młodszych Alicja Romanowska była 7, a Przemysław Borkowski junior młodszy zajął 16 miejsce.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij